قالب وردپرس

یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

دریافت منابع مسابقه کتابخوانی رضوی

باهم بخوانیم

طنین گام‌های نخستین جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان

نخستین دوره جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی اصفهان و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان و شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان در راستای بزرگداشت ۴۰ سالگی دفاع مقدس برگزار می‌شود.
نخستین دوره جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس علی‌رغم ایام ویژه کرونا، نخستین گام‌های خود را با استفاده از ظرفیت‌های فضای مجازی برداشته و امکان مشارکت در بخش‌های مختلف خود را در این بستر فراهم کرده است.
منابع معرفی شده در نخستین دوره جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس
در فراخوان نخستین جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس، ۱۰ کتاب در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و « بزرگسال» معرفی شده که بر این اساس در رده «کودک» (۴ تا ۱۱ سال) کتاب‌های «قصه آن روز‌ها» نوشته یوسف علایی از انتشارات بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس اصفهان برای این رده سنی معرفی شده است.
در رده سنی «نوجوان»  (12تا ۱۷ سال) نیز آثاری با عناوین «کانال» نوشته صادق فرهمند از انتشارات دارخوین ، «عزیز آقا» نوشته هوشنگ جمشیدیان از انتشارات دارخوین به عنوان منابع جشنواره معرفی شده است.
همچنین در رده سنی «بزرگسال» (۱۸ سال به بالا) هفت کتاب «لبخند مادرانه۱،۲،۳» نوشته اشرف سیف‌الدینی از انتشارات بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس اصفهان ، «آب هرگز نمی‌میرد»  نوشته حمید حسام از انتشارات صریر، «غواص‌ها بوی نعنا می‌دهند» نوشته حمید حسام از انتشارات صریر، «هنوز فرمانده مایی» نوشته محسن سیوندیان از بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس اصفهان و «مادر پسران» نوشته اشرف سیف‌الدینی از انتشارات دارخوین و «به آن زنده مانده‌ام» نوشته اشرف سیف‌الدینی از انتشارات ستارگان درخشان  و«آقای مدیر» نوشته محمد بلندیان  از انتشارات دارخوین معرفی شده است.
علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت به سایت سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی www.samakpl.ir مراجعه کنند.
مقررات شرکت در نخستین جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس
شرکت در این جشنواره برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی میسر است و کاربران برای شرکت در مسابقه باید یکی از قالب‌های نمایشنامه‌خوانی، پویش نقاشی، چهارگزینه‌ای، روزنامه، کتاب، داستانک‌نویسی را با توجه به رده سنی تعریف شده انتخاب کنند.
مهلت شرکت در جشنواره
 علاقه‌مندان به شرکت در نخستین جشنواره کتابخوانی دفاع‌مقدس تا ۳۰ مهر فرصت دارند با مراجعه به آدرس‌www.samakpl.ir  برای دریافت فایل کتاب‌ها  و شرکت در مسابقه اقدام کنند.
شایان ذکر است بخش ویژه جشنواره  برای کارمندان ادرات استان و انتخاب کتاب «آقای مدیر» در نظر گرفته شده است که در صورتی‌که شرکت‌کنندگان حد نصاب نمره را دریافت کنند ۱۲ ساعت گواهی آموزشی از طریق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اصفهان صادر می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “طنین گام‌های نخستین جشنواره کتابخوانی دفاع مقدس در کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس