قالب وردپرس

یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

دریافت منابع مسابقه کتابخوانی رضوی

باهم بخوانیم

در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و شهردار مبارکه مطرح شد

در دیدار سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و شهردار مبارکه مطرح شد؛

آمادگی شهرداری مبارکه در خصوص ترویج مطالعه در بین شهروندان

سید محسن هاشمی؛ شهردار مبارکه در دیدار با سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان، با تاکید بر اهمیت مطالعه گفت: شهرداری آمادگی ترویج فرهنگ مطالعه در بین کارکنان و شهروندان را دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره  کتابخانه های عمومی شهرستان مبارکه، شهردار مبارکه در این دیدار اظهار داشت: انتخاب کتاب از اهمیت بالایی برخوردار است و خرید کتاب اگر بر اساس مطالعه، تحقیق و نیازسنجی باشد قطعا موثر خواهد بود. وی با بیان اینکه کتابهای خوب بر اساس ذائقه مخاطبان باید شناسایی و معرفی شود افزود: با این کار هم دیگران از معرفی کتابهای مفید بهره‌مند می‌شوند و هم در میزان رضایت مخاطبین به منظور مراجعه مجدد به کتابخانه تاثیر خواهد داشت. هاشمی با بیان اینکه آمادگی هرگونه کمک و همکاری در راستای ترویج فرهنگ مطالعه را داریم گفت: اعتقاد داریم افزایش سطح مطالعه موجب کاهش مشکلات جامعه و شهر خواهد شد.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اصفهان نیز ضمن تقدیر از حمایت‌های شهرداری مبارکه گفت: مطالعه موجب افزایش آگاهی می‌شود و ریشه بسیاری از مشکلات ناشی از کمبود آگاهی و دانش است. وی ابراز امیدواری کرد با هم افزایی و نگاه فراسازمانی بتوان در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه کتاب و کتابخوانی گام برداشت.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

متاسفیم. نظرات بسته است.

قالب وردپرس