قالب وردپرس

یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

دریافت منابع مسابقه کتابخوانی رضوی

باهم بخوانیم

در راستاي ترويج فرهنگ كتاب و كتابخواني انجام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مبارکه،فعالیت های فرهنگی متنوعی همزمان باهفته دوم آذر ماه در کتابخانه های عمومی این شهرستان صورت گرفت.

بازدید اساتید حوزه علمیه قم از کتابخانه عمومی جواد الائمه(ع)

همزمان با هفته دوم آذرماه و با هدف آشنایی بیشتر با محیط کتابخانه فاتحی یکی از اساتید حوزه علمیه ی اصفهان وعقیلی رئیس حوزه علمیه ی شهرستان مبارکه از کتابخانه بازدید نمودند و با بخشها و فعالیتهای این کتابخانه از نزدیک آشنا شدند.

بازدید مدارس و مهدکودک ها  از کتابخانه عمومی کریمه اهل بیت(س) 

در راستای آشنایی با کتاب و کتابخوانی نزدیک به ۴۰۰نفر از دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی از کتابخانه کریمه اهل بیت (س) بازدید کردند در این برنامه ها قسمتهای مختلف کتابخانه معرفی شد . شرایط عضویت باز گو  و قصه گویی و جمع خوانی برای مقاطع مهد کودک و دبستان انجام گردید .

برگزاری جلسه مطالعاتی درکتابخانه عمومی کریمه اهل بیت(س)

روزهای یکشنبه به صورت هفتگی با حضور اعضا فعال کتابخوان کریمه اهل بیت (س) گروه مطالعاتی تشکیل می گردد . که هر هفته  موضع خاصی مطرح می شود و  این هفته موضوع مورد بحث کتابهای روانشناسی بود .

جلسه نشست انجمن ادبی با هدف آشنایی بیشتر اعضا با اصول ادبیات و ادبیات فارسی در کتابخانه آیت الله هاشمی چهارشنبه هاعصر هر هفته برگزار می گردد. این نشست با حضور اعضای ادبیات دوست کتابخانه ، با شعر خوانی شروع می شود و در ادامه به آموزش مختصر اصول شعر گویی و داستان نویسی و… ادامه پیدا می کند.سمیه قائدیان مسئول کتابخانه هدف از این برنامه را ارزشمندی ادبیات واشتیاق اعضای داستان نویس به خصوص دانش آموزان برای برگزاری چنین نشست هایی عنوان کرد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی انجام شد”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس