قالب وردپرس

یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

دریافت منابع مسابقه کتابخوانی رضوی

باهم بخوانیم

برگزاري جلسه توجيهي رابطين فرهنگي و عمومي ادارات و دستگاه هاي اجرايي شهرستان مباركه

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مبارکه، جلسه توجیهی رابطین فرهنگی و عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مبارکه پیرامون برگزاری نهمین جشنواره رضوی سال ۹۸ در روز دوشنبه مورخ ۲۳ اردیبهشت ماه رأس ساعت ۱۰ صبح در سالن جلسات فرمانداری آغاز گردید.
در  این جلسه که حمیدرضا لطفی معاون فرماندار و با حضور سید رضا ملکی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ، مجید فرهادی کارشناس فرهنگی اداره کل و رابطین ۳۱ دستگاه اجرایی این شهرستان حضور داشتند با تلاوتی چند از آیات قرآن کریم در محل فرمانداری آغاز شد.
ابتدا ملکی با اشاره به اهمیت نهادینه سازی فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه ، همکاری دستگاه های اجرایی در این امر به بیان توضیحاتی در مورد جشنواره رضوی پرداختند،  فرهادی توضیحات کامل تری درباره نحوه برگزاری با استفاده از پاورپوینت، آمار شرکت کنندگان به خصوص شهرستان مبارکه، جوایز ارسالی نهاد، تغییرات برگزاری جشنواره نسبت به سال های گذشته و اهمیت شرکت دستگاهها و….ارائه دادند.
در طول جلسه همزمان اقداماتی نظیر  پخش فیلم جشنهای اختتامیه سال های ۹۶ و ۹۷ ، پاور پوینت منابع جشنواره سال ۹۸  تهیه شده توسط اداره شهرستان  و توزیع پوستر و بروشور به همه ادارات صورت گرفت.
در ادامه جلسه لطفی معاون فرماندار از همه مسوولین ادارات خواستار همکاری بیشتر در این مورد برای بالا بردن فرهنگ کتاب و کتابخوانی و سطح مطالعه در حوزه کاری و خانواده شدند. همچنین به  نمایندگان شهرداری ها نسبت به پرداخت سهم نیم درصد جهت رفع مشکلات کتابخانه های شهرستان تذکر دادند.
در پایان حاضرین در جلسه به ایراد نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود در حوزه برگزاری جشنواره رضوی پرداخته و در ساعت ۱۱:۳۰ ختم جلسه اعلام گردید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برگزاری جلسه توجیهی رابطین فرهنگی و عمومی ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان مبارکه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قالب وردپرس