خانه / خبر / اجرای طرح تعامل با ناشران کشور در کتابخانه سالار شهیدان (علیه السلام) کرکوند ؛

اجرای طرح تعامل با ناشران کشور در کتابخانه سالار شهیدان (علیه السلام) کرکوند ؛

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مبارکه، الهام نصوحی، مسئول کتابخانه عمومی سالار شهیدان (علیه السلام) شهر کرکوند  از اهدای حدود چهارصد و سی و پنج نسخه کتاب به این کتابخانه از سوی ناشران سراسر کشور در قالب طرح تعامل با ناشران خبر داد.

نصوحی اظهار داشت: در طرح تعامل با ناشران سراسر کشور که از ابتدای امسال با هدف جذب منابع جدید، تامین نیاز کتابخانه و اعضای آن در کتابخانه سالار شهیدان (علیه السلام) اجرا شده، چهارصد و سی و پنج نسخه کتاب به ارزش یکصد و پنج میلیون ریال    از سوی شش ناشر (کانون فرهنگی آموزش، جیحون، مرکز توسعه علوم و فناوریهای شناختی، هنوز، فرهنگ اسلامی و مهر و ماه ) از سراسر کشور با موضوعات متنوع (کمک درسی، مذهبی، شعر، داستان، رمان، روانشناسی و …) به این کتابخانه اهدا شده است.

وی خاطرنشان کرد:تأمین منابع از انتشارات مختلف یکی از اهداف این کتابخانه بوده است و با این اقدام توانستیم بخشی از نیاز مراجعه کنندگان به کتابخانه را در موضوعات مختلف برطرف و منابع کتابخانه را  به ویژه در بخش کمک درسی به روزرسانی کنیم.

 

همچنین ببینید

تقدیر از شهردار مبارکه بعنوان شهردار نمونه استان در آیین “چهل قلم”

از مهندس سید محسن هاشمی شهردار مبارکه در آیین چهل قلم استان اصفهان بعنوان شهردار نمونه و حامی ارتقای فرهنگ مطالعه در سطح شهرستان مبارکه توسط جناب آقای دکتر غلامعلی حداد عادل مشاور عالی مفام معظم رهبری و رئیس فرهنگستان زبان و ادب فارسی تقدیر به عمل آمد.